Meditacijų su atpalaiduojančiu masažu ir gyva gitarų muzika renginių grafikas:

- 2020 spalio mėn. 23 d. (penktadienis) 19.00 val.

- 2020 lapkričio mėn. 22 d. (sekmadenis) 17.30 val.

 

Kviečiame Jus į nepaprastą kelionę gyvo gitarų skambesio apsuptyje. Jūsų kūnas ir siela panirs į visišką atsipalaidavimo ir palaimos būseną per meditaciją, atpalaiduojantį viso kūno masažą ir gyvą gitarų skambesį.
Jūsų pasirinkimu šias meditatyvias valandas galite praleisti specialuose hamakuose ar ant kilimėlio. Hamakai, tai speciali medžiaginė juosta kurioje gulint kūnas patiria visišką atsipalaidavimą, nesvarumo ir levitacijos būseną. Specialia technika hamakuose atliekamas viso kūno atpalaiduojamasis masažas. Pasirinkus meditaciją ant kilimėlio, taip pat atliekamas specialus viso kūno atpalaiduojamasis masažas.
Meditacijos metu atliksime ir kvėpavimo pratimus, kurie subalansuos, atpalaiduos ir nuramins protą, masažų metu atsipalaiduos visos įtampos kūne. Kūno ir sielos stygas virpins @pilisvejo elektrinėmis gitaromis. Gitaromis skambės meditatyvios melodijos, o stygų virpesys rezonuos, harmonizuos ir subalansuos jūsų kūno vibracijas. Patirsite visišką proto, kūno ir sielos vienovę, susitiksite su savuoju "Aš" ir patirsite savo būties džiaugsmą ir pilnatvę.


VIETA:
Kūno lavinimo studija "Body&Soul", Laisvės al.101 A-32, Kaunas ( Šv.Gertrūdos bažnyčios kiemelis- įėjimas iš Laisvės al. per bromą arba iš J.Gruodžio g.).

TRUKMĖ:
Renginys vyks 1 val. 30 min.

KAINA:
Hamake-25 Eur
Ant kilimėlio- 15 Eur


REGISTRACIJA: trumpąja žinute (SMS) 865977283, nurodant dalyvio (-ių) vardą, pavardę, renginio datą ir pavadinimą "Meditacija".
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

TURĖTI:
- kūną nevaržančius, patogius ir šiltesnius drabužius;
- savo kilimėlį, pagalvę ir apklotą (neturintiems bus suteiktas kilimėlis ir apklotas).

Prašome ateiti į renginį 15-10 min. anksčiau.