Apie studiją

Kūno lavinimo studija "Body&Soul" įsikūrusi nuostabioje ir autentiškoje vietoje- Kauno centro ir senamiesčio sandūroje: Laisvės al. 101A-32, Kaunas (Šv. Gertrūdos bažnyčios kiemelyje). 1921 m. pastatytame vienuolyne, dabar daugelis įmonių įsikūrė biurus, tačiau iki šiol čia veikia vyrų ir moterų vienuolynas. Žmonės apsilankę "Body&Soul" studijoje teigia, kad čia vyrauja nepaprastai stipri ir pozityvi energija. Tarsi oazė, kurioje daug šviesos, šilumos ir jaukumo, kur gali pasislėpti nors trumpam nuo šurmulio ir skubėjimo. 🙏❤️☀️

Laukiame visų studijoje nuo I iki VI:  jogos, oro jogos, pilates, FitBokso, BodyBond treniruočių grupiniuose ir individualiuose užsiėmimuose.

Prisijunk ir tu, patirk kūno ir sielos vienovę!

Studiją galima pasiekti patogiai visuomeniniu transportu ar automobiliu iš J. Gruodžio g. parkavimasis nuo 20.00 iki 8.00 val. ryto gatvėje ir nuo 17.00 val. vakaro privačioje aikštelėje prie bažnyčios bei savaitgaliais yra nemokamas.

 

Užsiėmimus veda

DSC_5092-19g_edited_edited.jpg
INGRIDA

Klasikinės HATHA bei dinaminės VINYASA jogos ant kilimėlio, oro jogos, pilates, meditacijų ir joginio kvėpavimo praktikų mokytoja.
 

Baigusi psichologijos mokslus, Tarptautinius Sivananda jogos mokytojų kursus (TTC 200), Tarptautinius "Cami Yoga" jogos ore kursus (1-3 lygius), psichologijos studijos "Art to Be" gydančių garsų terapiniai mokymai.
 

 

Harmonijos siekiu visur savo kasdienybėje, darbe, bendravime. Kiekvienas turime savitą požiūrį į fizinio kūno priežiūrą, joga - tai mano kelias. Tai visapusiška kūno, proto ir emocijų mankšta.

thumbnail.jpg
RENATA

Sveikatingumo (sporto) trenerė, oro jogos ir VINYASA jogos mokytoja, kovos menų ir FitKickBokso instruktorė, meditacijų ir kvėpavimo mokytoja, regresinės meditacijos ir emocijų paleidimų vedlė, Reiki praktikė, sveikos gyvensenos propaguotoja.

 

Baigusi Lietuvos sporto universitetą, Tarptautinius "Cami Yoga" jogos ore kursus (1-3 lygius), Reiki 1 pakopą, kovos menų  W.E.B.B.S. 1 Kyu.

Kai esame darnoje su savo kūnu ir jame energija teka laisvai, kai gebame nuraminti protą ir priimti visus jausmus, tik tuomet galime vedami intuicijos lengvai vairuoti savo gyvenimą bei tapti harmoninga ir laiminga asmenybe.

 

Susisiekite

Kūno lavinimo studija "Body&Soul"
 

Laisvės al.101 A-32 (3 aukštas), Kaunas, Lietuva

( Šv.Gertrūdos bažnyčios kiemelis- įėjimas iš Laisvės al. per bromą arba iš J.Gruodžio g.).

Tel: +370 659 77283 (Ingrida)

         +370 656 77724 (Renata)

Ačiū už Jūsų žinutę!

(C) All rights reserved

Kūno lavinimo studija Body&Soul

Prisijunkite ir išbandykite Body&Soul užsiėmimus

Čia rasite gerą savijautą, stiprų ir lankstų kūną, ramų protą, laimingą sielą.